Kurumsal

Hayatınızı

Orjinal’leştirin...

ORJİNAL MOBİLYA, 1962 yılında Gaziantep’te ahşapa gönül vermiş bir babanın 60 m2’lik ilk atölyesiyle filizlenmeye başlamıştır. Yıllar içinde teknolojinin gelişmesi ile çağa ayak uyduran orjinal mobilya bugün 3,000 m2’lik üretim tesisi ve 200 m2 teşhir salonu ile Gaziantep’den tüm dünyaya ahşabı sanata dönüştürerek bütün mekanlara yenilikçi, estetik ve huzurlu ortamlar sağlamaktadır.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan ORJİNAL MOBİLYA, bölgenin en büyük üretici firmalarındandır. Gaziantep’de kurulu işletmesınde çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren orijinal mobilya, yılda toplam 100.000 m2 üretim yapma kapasitesine sahiptir.

Orjinal mobilya, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle doğanın estetiğini, yaşadığımız tüm alanlara taşıyarak. "Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışıyla hem günümüz hem de gelecek kuşaklar için sorumluluk bilinciyle çalışıp, Kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiği eğitim çalışmaları ile sektöre yeni ustaların yetiştirilmesine katkıda bulunmaktadır.

 

1962
2022